Kotary bambusowe

Gotowa kotara na kołach wykonana z listewek bambusa połączonych ze sobą grubą nicią, z brzegami obszytymi lamówką oraz w zestawie z metalowym drążkiem o średnicy 16, 19 lub 25 mm. Ekologiczne kotary bambusowe nadają się do wieszania na drążku zamocowanym we wnęce lub do ściany (umożliwiają to specjalne wsporniki; ścienne i boczne, odpowiednio przeznaczone dla drążka zamontowanego do ściany lub do wnęki). Duże kółka kotary (40 mm średnicy) wykonane z galwanizowanego metalu zapewniają łatwe przesuwanie maty kotary po drążku.

 

Zwinięta zasłona składa się w harmonijkę, dzięki czemu zajmuje mało miejsca.
 
kotara zwinięta
 
 
Brzegi kotary są obszyte lamówką, co zapobiega strzępieniu się maty.
 
obszycie lamówką
 
 

Grubość listewek zasłony bambus jest stała (2 cm), jednak ze względu na naturalny charakter, ich szerokość może być zmienna i wahać się w zakresie od 2 do 5 mm. Obszycie maty lamówką zapobiega strzępieniu się maty, a sztywny pas z kołami z łatwością zwija kotarę w harmonijkę przez co ta nie zajmuje wiele miejsca. Podana szerokość odpowiada kotarze rozłożonej na płasko; szerokość kotary na drążku będzie mniejsza o ok. 20% ze względu na fałdowanie. Oferujemy gotowe kotary drzwiowe z maty bambusowej w 4 rozmiarach (sprawdź opcje w zakładce Kalkulator).

 
Duże metalowe, galwanizowane kółka ułatwiają przesuwanie maty po drążku.

 

Gotowa kotara bambusowa jest dostępna w 4 wariantach kolorystycznych.

 

    kotara w wersji kolorystycznej 1     kotara wersja kolorystycznej 3  kotara wersja kolorystycznej 2

 


W zależności od wariantu montażu należy dobrać odpowiednie wsporniki : do wnęki- boczne, do ściany - ścienne.


wspornik bocznywspornik ścienny 

Kotary bambusowe
Kotara bambusowa na przelotkach gotowa


Kotara bambusowa drzwiowa z drążkiem


Gotowa kotara na kołach wykonana z listewek bambusa połączonych ze sobą grubą nicią, z brzegami obszytymi lamówką oraz w zestawie z metalowym drążkiem o średnicy 16, 19 lub 25 mm.

Duże kółka kotary (40 mm średnicy) wykonane z galwanizowanego metalu zapewniają łatwe przesuwanie maty po drążku.

Ekologiczna kotara bambusowa nadaje się do wieszania na drążku zamocowanym we wnęce lub do ściany (jest to możliwe dzięki doborowi odpowiednich wsporników).

Obszycie maty lamówką zapobiega strzępieniu się maty, a sztywny pas z kołami z łatwością zwija kotarę w harmonijkę przez co ta nie zajmuje wiele miejsca.

Podstawowe parametry

  • Pokaż galerię

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
4 dni robocze
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili