Karnisze metalowe

Pomiar pod karnisz Delia

instrukcja pomiaru karniszy


Istotnym elementem przy doborze karnisza jest sposób jego montażu – do ściany, sufitu lub rozporowo.

Najczęściej stosuje się zasadę montażu w połowie odległości pomiędzy oknem a sufitem, jednak nie mniejszej niż 5 cm powyżej okiennego nadproża. Takie rozwiązanie optycznie powiększy pomieszczenie.

Karnisz powinien być szerszy od wnęki okiennej o około 40-60 cm, odległość z każdej strony okna wyniesie więc około 20-30 cm.

Należy zmierzyć odległość parapetu, grzejnika lub innego odstającego elementu od ściany, a następnie dodać około 3 cm na swobodne sfalowanie firany. Jeżeli natomiast nasz parapet wychodzi poza ścianę o ponad 17 cm, powinniśmy poszukać możliwości zamontowania wspornika do sufitu. Pozwoli to na dowolne dopasowanie odległości drążków od ściany.

W przypadku karnisza o długości powyżej 2 m konieczne będzie użycie dodatkowego, trzeciego wspornika, na jego środku.

Stylowy karnisz galwanizowany przeznaczony do nowoczesnych wnętrz urządzonych w minimalistycznym stylu. Dzięki zastosowaniu otwartych wsporników, Delia to również praktyczne rozwiązanie - upinanie tkanin na jego drążku jest wygodniejsze w porównaniu z innymi karniszami. Co więcej, na karniszu możliwe jest pwieszanie zasłon występujących  w trzech wariantach: tradycyjnym oraz na szelkach i żabkach. Karnisz wykończony jest w połysku, a możliwe kolory zestawu to chrom i tytan.

Nowoczesną Delię możemy wyposażyć w trzy rodzaje zakończeń (kielich, walec, cylinder), odznaczających się prostą elegancją. Kółka karnisza poruszają się cicho i komfortowo, jego używanie nie sprawia więc żadnych problemów. Efektowny wygląd idzie tu w parze z wykonaniem z elementów najwyższej jakości.

Karnisze metalowe
Karnisz Delia


Karnisz nowoczesny Delia

 

Stylowy karnisz galwanizowany przeznaczony do nowoczesnych wnętrz urządzonych w minimalistycznym stylu. 

Dzięki zastosowaniu otwartych wsporników, Delia to również praktyczne rozwiązanie - upinanie tkanin na jego drążku jest wygodniejsze w porównaniu z innymi karniszami.

Na karniszu możliwe jest wieszanie zasłon występujących w trzech wariantach: tradycyjnym oraz na szelkach i żabkach. Karnisz wykończony jest w połysku, a możliwe kolory zestawu to chrom i tytan.


Nowoczesny karnisz metalowy Delia możemy wyposażyć w trzy rodzaje zakończeń (kielich, walec, cylinder), odznaczających się prostą elegancją.

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
10 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili