Gotowe zasłony

Doskonale łącząca klasykę z nowoczesnością, gotowa zasłona na szelkach to wygodne rozwiązanie dla pomieszczeń, w których zainstalowano karnisz.

W przeciwieństwie do klasycznych zasłon na żabki, zasłona na szelkach działa dzięki specjalnie usztywnionemu pasowi  10 materiałowych szelek, które umożliwiają jej instalację, jak również poruszanie się na karniszu. Rozmieszczenie szelek w stałych odstępach powoduje, że zasłona układa się w równomierne falbany, dając wysoce estetyczny efekt. 

 

                Zasłona na szelkach                    Zasłona na szelkach

 

Oferujemy gotowe zasłony na szelkach, o wymiarach 140 x 250 cm. Wykonana z tekstylnej, 100%-poliestrowej tkaniny o gramaturze 190g/m2, dostępnej w palecie modnych kolorów. 

 

                Zasłona na szelkach tkaniny                    Zasłona na szelkach tkanina róż

 

Ze względu na różnice w ustawieniach pojedynczych urządzeń, rzeczywiste kolory mogą różnić się nieznacznie od tych widzianych na ekranie.

Gotowe zasłony
Zasłona na szelkach

Zasłona na szelkach

 

Zasłona na szelkach to doskonałe połączenie klasyki z nowoczesnością. Gotowa zasłona na szelkach to wygodne rozwiązanie dla pomieszczeń, w których zainstalowany jest karnisz.

W przeciwieństwie do klasycznych zasłon na żabki, zasłona na szelkach działa dzięki specjalnie uszytemu pasowi szelek które zakładane poprostu na karnisz dają możliwość łatwej i cichej regulacji wpadającego światła.

Rozmieszczenie szelek w stałych odstępach powoduje, że zasłona układa się w równomierne falbany, dając wysoce estetyczny efekt. 

Gotowa zasłona na szelkach jest wykonana z tekstylnej tkaniny (100% poliester, 190g/m2) dostępnej w palecie modnych kolorów.

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
10 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili