Gotowe zasłony

Doskonale łącząca klasykę z nowoczesnością, gotowa zasłona na przelotkach to wygodne rozwiązanie dla pomieszczeń, w których zainstalowano karnisz. W przeciwieństwie do klasycznych zasłon na żabki, zasłona na kółkach działa dzięki specjalnie usztywnionemu pasowi metalowych przelotek, który umożliwia jej instalację, jak również poruszanie się na karniszu. Rozmieszczenie kół w stałych odstępach powoduje, że zasłona układa się w równomierne falbany, dając wysoce estetyczny efekt. Gotowa zasłona na kółkach przelotowych jest wykonana z tekstylnej tkaniny dostępnej w palecie modnych kolorów.

 

Oferujemy gotowe zasłony na kółkach przelotowych, o wymiarach 140 x 250 cm, wykonane z 100%-poliestrowej tkaniny o gramaturze 190g/m2. Każda zasłona wyposażone jest w rząd pięciu metalowych kółek o średnicy wewnętrznej równej 40 mm. 

 

 

Ze względu na różnice w ustawieniach pojedynczych urządzeń, rzeczywiste kolory mogą różnić się nieznacznie od tych widzianych na ekranie.

Gotowe zasłony
Gotowe zasłony na kołach

 

Zasłona na przelotkach

 

Doskonale łącząca klasykę z nowoczesnością, gotowa zasłona na przelotkach to wygodne rozwiązanie dla pomieszczeń, w których zainstalowano karnisz.

W przeciwieństwie do klasycznych zasłon na żabki, zasłona na kółkach działa dzięki specjalnie usztywnionemu pasowi metalowych przelotek, który umożliwia jej instalację, jak również poruszanie się na karniszu.

Rozmieszczenie kół w stałych odstępach powoduje, że zasłona układa się w równomierne falbany, dając wysoce estetyczny efekt.

Gotowa zasłona na kółkach przelotowych jest wykonana z tekstylnej tkaniny (100% poliester, 190g/m2) dostępnej w palecie modnych kolorów.

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
10 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili