Parawany dekoracyjne

PARAWAN POKOJOWY DEKORACYJNY Czarno-biały

 

Parawan Czarno-biały nadaje wnętrzu eleganckiego i spokojnego charakteru.  Ciekawe, stonowane kompozycje sprawiają że parawan idealnie nadaje sie do salonu, sypialni jak i biura.

 

 

 

 

ZASTOSOWANIE: 

 

Parawan Czarno-biały może stanowić element dekoracyjny a także użytkowy, np. w restauracji może pełnić funkcję łatwo usuwalnej przegrody między stolikami, aby szybko uzyskać większą przestrzeń. W pokoju dziecięcym może stanowić sztuczną ściankę oddzielającą część zabawową od części sypialnej. Parawan to również stylizacja Twojego domu i mieszkania. 

   

WZORY WYPEŁNIENIA:

 

Nadruk na tkaninie wykonany jest tylko po jednej stronie parawanu!!!

 

Druk jednostronny

 

 RAMY PARAWANU:

 

Rama wykonana jest z polskiego drewna sosnowego, w standardzie w kolorze naturalnym bądź zabejcowana na ciemny brąz. Oferujemy też listwę powlekaną okleiną (osiem wariantów kolorystycznych). Bogata oferta kolorystyczna pozwala na swobodne dopasowanie koloru ramy do wypełnienia lub pozostałych elementów lub wystroju wnętrza. 

 

 

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

 

 Listewki parawanu

 

Okleiny parawanowe

 WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU:wymiary parawanu - grafika

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dekoracyjne
Parawan Vintage Czarno-biały

Parawan dekoracyjny Czarno-biały

 

Parawan czarno-biały to idealne połączenie czarno-białych kompozycji, które świetnie oddają elegancki styl parawanu. Za pomocą systemu skrzydeł połączonych ze sobą zawiasami, dzieli i dekoruje przestrzeń mieszkalną oraz użytkową.

Parawan drukowany może być stosowany wszechstronnie jako ruchoma ścianka wydzielająca wszelkie pomieszczenia.

Ze względu na możliwość wykonania oryginalnego nadruku, parawan dekoracyjny drukowany świetnie sprawdzi się w promocji i reklamie, jak i na wszelkiego rodzaju eventach. 

Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała dzięki zaimpregnowaniu, a k
rawędzie ramek frezowane w celu podniesienia estetyki konstrukcji. 

 

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili