Parawany dekoracyjne

PARAWAN DEKORACYJNY DO POKOJU ROYAL

 

Parawan Moro to proste, praktyczne rozwiązanie dla Twojego domu. Dzięki stonowanym kolorom na tkaninie nie widać lekkich zabrudzeń a dzięki impregnowanej wodoodpornej tkaninie, parawan jest wytrzymały oraz bardzo prosty do czyszczenia. 

Parawan można składać w dowolnej ilości skrzydeł: od  2-óch do 6-ciu.

ZASTOSOWANIE:

 

Parawan może stanowić element dekoracyjny a także użytkowy, np. w restauracji może pełnić funkcję przenośnej przegrody między stolikami, którą można szybko usunąć w celu zyskania większej przestrzeni. W pokoju dziecinnym może stanowić sztuczną ściankę oddzielającą część sypialną od części zabawowej. Parawan to również stylizowanie swojego mieszkania, dodanie mu klimatu, prywatności, ciepła i zapełnienie przestrzeni w sposób użytkowy, np. gdy mamy niespodziewanego gościa z noclegiem. Parawan moro również możemy zastosować jako przegroda 

 

 RAMY PARAWANU:


Ramki parawanu dekoracyjnego wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które możemy dla Państwa pokryć bejcą lub okleiną drewnopodobną PCV. Krawędzie ramek są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę konstrukcji. Do każdej ramki przymocowany jest komplet zawiasów w kolorze starego złota

 
 
 

WZORY WYPEŁNIENIA:

 

 

W naszym kolejnym wzorze parawanu wykorzystaliśmy tkaninę morowodoodporną, o gramaturze 200 g/m2 . Skład 100 % poliester. Dostępne kolory to moro lub khaki.

 

Jest to tkanina sztywna, trwała i zaimpregnowana. Tkanina jest antystatyczna, co zapobiega osadzaniu się na niej drobinek kurzu. Można ją czyścić odkurzaczem albo delikatnie przetrzeć wilgotną ściereczką (nie nadaje się do prania).

 

Materiał jest naciągnięty na 2 aluminiowe rurki.

 

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

 Do wyboru ramki w kolorze naturalnym, bądź pokryte bejcą lub okleiną PCV

 

 
(Okleina dopłata 10zł do skrzydła)


 WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU:wymiary parawanu - grafika

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dekoracyjne
Parawan wewnętrzny Moro

Parawan wewnętrzny Moro

 

Przedstawiamy parawan pokojowy Moro,wyrużniającą cechą  parawan jest wodoodporna tkanina z militarnym designem z której został wykonany.


Param Moro może być stosowany wszechstronnie, nada się zarówno do pokoju dziecięcego, akademiku dla studenta jak również jako zewnętrzna zasłona na balkon czy taras. 

Ramki parawanu dekoracyjnego Moro wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które możemy dla Państwa pokryć bejcą lub okleiną drewnopodobną PCV.

Krawędzie ramek są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę konstrukcji. Do każdej ramki przymocowany jest komplet zawiasów w kolorze starego złota

 

 

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili