Parawany dekoracyjne

PARAWAN POKOJOWY UNIVERSAL

 

Ekonomiczny parawan dekoracyjny, wykonany z drewna i tkaniny dostępnej w klasycznych kolorach

Parawan można składać w dowolnej ilości skrzydeł: od  2-óch do 6-ciu.

ZASTOSOWANIE:

 

Za pomocą systemu skrzydeł umieszczonych na zawiasach parawan dzieli i dekoruje przestrzeń. Royal może być stosowany wszechstronnie, jako ruchoma ścianka wydzielająca garderobę, segment jadalny, czy miejsce do nauki lub pracy. Z powodzeniem ustawimy go w salonie, biurze, czy restauracji. Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała na obtarcia dzięki zaimpregnowaniu.

 

 RAMY PARAWANU:


Ramki parawanu dekoracyjnego wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które możemy dla Państwa pokryć bejcą lub okleiną drewnopodobną PCV. Krawędzie ramek są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę konstrukcji. Do każdej ramki przymocowany jest komplet zawiasów w kolorze starego złota

 
 

WZORY WYPEŁNIENIA:

 

Wypełnienie skrzydła parawanu stanowi sztywna, trwała i zaimpregnowana tkanina dostępna w trzech kolorach:

de1596a44e08938912e8e263bbcf

 

Materiał jest naciągnięty na dwie aluminiowe rurki.

 

 

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

 Do wyboru ramki w kolorze naturalnym, bądź pokryte bejcą.

 

 

 
 

 WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU:wymiary parawanu - grafika

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dekoracyjne
Parawan Universal

Parawan pokojowy Universal

 

 

W naszym kolejnym wzorze parawanu wykorzystaliśmy tkaninę poliestrową w kolorze kremowym (kość słoniowa).

 

Jest to tkanina sztywna, trwała i zaimpregnowana. Tkanina jest antystatyczna, co zapobiega osadzaniu się na niej drobinek kurzu.

Universal jak sama nazwa wskazyje ma bardzo szeroką gamę zastosowań.  Może być stosowany w ruchoma ścianka wydzielająca garderobę, część jadalną, czy miejsce do nauki lub pracy. Z powodzeniem ustawimy go w salonie, biurze, czy restauracji.

Ramki parawanu dekoracyjnego Universal wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które możemy dla Państwa pokryć bejcą lub okleiną drewnopodobną PCV.


Krawędzie ramek są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę konstrukcji. Do każdej ramki przymocowany jest komplet zawiasów w kolorze starego złota

 

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
9 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili