Parawany dekoracyjne

PARAWAN DEKORACYJNY DO POKOJU

 PARAWAN DEKORACYJNY MELANGE

 

Parawan dekoracyjny melange to eleganckie rozwiązanie do salonu, restauracji lub sypialni. Dzięki stonowanym kolorom tkanin nada się dosłownie na każdą okazję oraz do każdego wnętrza.

PARAWAN POKOJOWY PARAWANY ŚCIANKA KOTARA MELANGE 

Parawan można składać w dowolnej ilości skrzydeł: od  2-óch do 6-ciu.

 

ZASTOSOWANIE:

 

Za pomocą systemu skrzydeł umieszczonych na zawiasach parawan dzieli i dekoruje przestrzeń. Melange może być stosowany wszechstronnie, jako ruchoma ścianka wydzielająca garderobę, segment jadalny, czy miejsce do nauki lub pracy. Z powodzeniem ustawimy go w salonie, biurze, czy restauracji. Jego tekstylna, delikatna w dotyku tkanina jest wytrzymała na obtarcia dzięki zaimpregnowaniu.

 

 RAMY PARAWANU:


Ramki parawanu dekoracyjnego wykonane są z naturalnego drewna (sosna), które możemy dla Państwa pokryć bejcą lub okleiną drewnopodobną PCV. Krawędzie ramek są frezowane, czyli lekko zaokrąglone; taki kształt podnosi estetykę konstrukcji. Do każdej ramki przymocowany jest komplet zawiasów w kolorze starego złota

 
 

WZORY WYPEŁNIENIA:

 

W naszym kolejnym wzorze parawanu wykorzystaliśmy tkaninę poliestrową o ciekawej fakturze melange w 3 kolorach: szary 732, beżowy 737 oraz grafit 738

Jest to tkanina sztywna, trwała i zaimpregnowana. Tkanina jest antystatyczna, co zapobiega osadzaniu się na niej drobinek kurzu. Można ją czyścić odkurzaczem albo delikatnie przetrzeć wilgotną ściereczką (nie nadaje się do prania).

 

 

Materiał jest naciągnięty na dwie aluminiowe rurki.

 

 

DOSTĘPNE KOLORY RAMEK:

 

 Do wyboru ramki w kolorze naturalnym, bądź pokryte bejcą lub okleiną PCV

 

 

 
(Okleina dopłata 10zł do skrzydła)


 
 

 WYMIARY SKRZYDŁA PARAWANU:wymiary parawanu - grafika

 

 
Rzeczywiste kolory tkanin mogą różnić się od tych wyświetlanych na ekranie monitora. W razie wątpliwości prosimy o kontakt w celu przygotowania wysyłki próbki danego koloru.

Parawany dekoracyjne
Parawan Melange

Parawan dekoracyjny MELANGE

 

 Parawan Melange to idealne połącznie klasycznego parawanu z nowymi, eleganckimi tkaninami.

 

Parawan wykonany jest z drewna sosnowego oraz wytrzymałej tkaniny poliestrowej. Opcjonalnie ramki parawanu mogą zostać pokryte jedną z kolorowych bejc lub okleiną.

 

Skrzydłą łączymy ze sobą za pomocą zawiasów standardowych, umożliwiający skrzydłom ruch w zakresie 180 stopni. Opcjonalnie istnieje możliwość wyposażenia parawanu w zawiasy obrotowe, dające możliwość aranżacji skrzydeł w bardzo szerokim zakresie 360 stopni.

 

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
9 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online, Za pobraniem

Inni też kupili