Moskitiery rolowane

 

Moskitiera drzwiowa rolowana poziomo to praktyczne i skuteczne rozwiązanie, które zapewni Ci ochronę przed niechcianymi owadami, komarami oraz pyłkami, jednocześnie zachowując swobodę przepływu powietrza. Ta wysokiej jakości moskitiera jest idealnym dodatkiem do Twojego domu, gwarantującym spokojne i bezpieczne otwarcie drzwi, niezależnie od pory roku.

 

Moskitiera na drzwi balkonowe rolowana w poziomie, wyposażona w siatkę oraz system sprężynowy udogadniający rozwijanie i zwijanie jej do kasety. Moskitiera pojedyncza do drzwi stanowi nie tylko szczelną ochronę przed owadami i opadami z drzew, ale także ich estetyczne zamknięcie. Trwały oraz dobrze prezentujący się zestaw złożony jest z grafitowej siatki typu deko oraz aluminiowych prowadnic z systemem sprężynowym. składa się z grafitowej siatki typu deko oraz aluminiowych prowadnic z systemem sprężynowym. Nasza moskitiera wyposażona jest w spowalniacz zwijania, co całkowicie likwiduje ryzyko uszkodzenia siatki, bez ograniczenia płynności jej nawoju.

 moskitiera rolowana

 

 Dodatkowo nasza moskitiera wyposażona jest w:

  • Zamknięcie typu OVO LOCK (przycisk)
  • System spowalniający rolowanie siatki, zapobiegający uszkodzeniu kasetyprzy otwieraniu.
  • w przyypadku wypadniecia siatki z prowadnic, przy kolejnym otwarciu wraca do pierwszego położenia

 

Moskitiera drzwiowa rolowana w poziomie stanowi doskonałe uzupełnienie drzwi prowadzących na balkon lub taras oraz skuteczną ochronę domu przed insektami. Zamykanie profilu odbywa się w niej za pomocą wmontowanej w siatkę taśmy magnetycznej zwanej inaczej magnetycznym zamkiem.

Moskitiery rolowane
Moskitiera rolowana poziomaMoskitiera na drzwi balkonowe


Moskitiera na drzwi balkonowe rolowana w poziomie, wyposażona w siatkę oraz system sprężynowy udogadniający rozwijanie i zwijanie jej do kasety.

Pojedyncza moskitiera do drzwi stanowi nie tylko szczelną ochronę przed owadami i opadami z drzew, ale także ich estetyczne zamknięcie.

Trwały oraz dobrze prezentujący się zestaw złożony jest z grafitowej siatki typu deko oraz aluminiowych prowadnic z systemem sprężynowym.

Rolowana w poziomie moskitiera drzwiowa stanowi doskonałe uzupełnienie drzwi prowadzących na balkon lub taras oraz skuteczną ochronę domu przed insektami.

Zamykanie profilu odbywa się w niej za pomocą wmontowanej w siatkę taśmy magnetycznej zwanej inaczej magnetycznym zamkiem.


Aluminiowe profile moskitiery rolowanej można dopasować do każdego koloru drzwi, wybierając z bogatej oferty kolorów standardowych lub dodatkowo płatnych.

Szerokość[cm[
Wysokość[cm]

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
25 dni roboczych
Forma płatności:
Płatności online

Inni też kupili