Plisy do okien typowych

  • montaż w świetle szyby: szer. i wys. światła szyby wraz z uszczelką,

Pomiar w świetle szyby

  • montaż na listwach przyszybowych: szer. i wys. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych,

Pomiar na listwach przyszybowych

  • montaż bezinwazyjny na ramie okiennej: szer. - wymiar zewnętrzny listew przyszybowych, wys. - wysokość skrzydła.

Pomiar bezinwazyjny

Cosimo to plisa okienna z dwiema ruchomymi belkami oraz bez rynien stałych. Sterowanie jej tkaniną odbywa się za pomocą belek pełniących funkcję uchwytów, których ręczne przemieszczanie względem szyby powoduje zwinięcie, bądź rozwinięcie materiału rolety. Cosimo należą do grupy produktów okiennych o wyważonej estetyce i bardzo dużej funkcjonalności. Ich system umożliwia precyzyjne osłonięcie wybranego pasma szyby przed mocnym słońcem lub widokiem z zewnątrz. Rozwinięte na oknie w ciągu dnia wpuszczają do domu delikatnie rozproszone światło.

Finezyjna roleta plisowana doskonale nadaje się do pomieszczeń, których okna pozostają częściowo lub całkowicie zasłonięte przez większość dnia (jadalnia, łazienka), a gdzie chcemy cieszyć się umiarkowaną ilością naturalnego światła. Plisy materiałowe najczęściej instalujemy w świetle szyby, ale można je także montować na listwach przyszybowych lub do ramy za pomocą bezinwazyjnych zaczepów.

Oferujemy nowoczesne plisy na wymiar z materiałem w jednolitym modnym kolorze, bądź z estetycznym motywem, oraz osprzętem do wyboru w 12 kolorach. Dopuszczalne są niewielkie rozbieżności kolorów i deseni tkanin.

 

Plisy do okien typowych
Plisy Cosimo


Roleta plisowana Cosimo


Cosimo to plisa okienna z dwiema ruchomymi belkami oraz bez rynien stałych. Sterowanie jej tkaniną odbywa się za pomocą belek pełniących funkcję uchwytów i jest ono dwukierunkowe.

Ręczne przemieszczanie plisy względem szyby powoduje zwinięcie, bądź rozwinięcie jej materiału na oknie.

Plisy materiałowe najczęściej instalujemy w świetle szyby, ale można je także montować na listwach przyszybowych lub do ramy za pomocą bezinwazyjnych zaczepów.

Systemy rolet plisowanych umożliwiają precyzyjne osłonięcie wybranego pasma szyby przed mocnym słońcem lub widokiem z zewnątrz. Rozwinięte na oknie w ciągu dnia wpuszczają do domu delikatnie rozproszone światło.

 

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

MAX SZER : 140CM

MAX WYS  : 250CM

Podstawowe parametry

  • Według koloru
    Według ceny

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili