Plisy do okien typowych

Schemat pomiaru okna pod plisę
Aby upewnić się, że wybrana roleta będzie odpowiednia dla Państwa okna, prosimy o przeprowadzenie pomiaru szerokości i wysokości dokładnie zaznaczonych na rysunku, a następnie porównanie z wymiarami zamówionej plisy.

Bardzo praktyczna plisa dwukierunkowa dostępna w modnych kolorach, idealna do nowoczesnych wnętrz. Składa się z harmonijkowej tkaniny przymocowanej z dwóch stron do belek ruchomych oraz sznurkowego mechanizmu prowadzącego. Korzystając z uchwytów umieszczonych na belkach możemy przesłonić nią dowolną część okna w sytuacjach, gdy światło słoneczne skoncentrowane jest w jednym paśmie lub też chcemy zasłonić tą jego partię, przez którą pomieszczenie widoczne jest z zewnątrz. To roleta docinana na wymiar nadająca się do montażu w świetle szyby za pomocą specjalnych zaczepów (zaczepy w komplecie), nawiercając listwę przyszybową.

 

 

 

 

W skład zamówienia wchodzi:


- tkanina plisowana;
- 2 aluminiowe belki z uchwytami PCV (zamocowane do tkaniny);
- 4 uchwyty montażowe wpinane w kwadraciki;
- 4 kwadraciki przywiercane do listwy przyszybowej.

plisa mini - zestaw

 

 

 

Nasza ekonomiczna roleta plisowana charakteryzuje się prostą obsługą oraz przemyślanym wykończeniem. Otwory w tkaninie, przez które przechodzi sznurek, są specjalnie tulejowane, dzięki czemu materiał wokół nich nie przeciera się i może być długo użytkowany. Tkanina plisy także wyróżnia się trwałością – jest ona zaimpregnowana preparatem antystatycznym (nie gromadzi kurzu), jak również odporna na strzępienie. Całość dopełniają zalakierowane belki wykonane z aluminium,tkanina plisy na belce

 belka z uchwytem na plisie


 Tkanina z aluminiową belką i uchwytem PCV

tkanina plisy - zieleń

           Kolory sznurków skomponowane są z tkaninami

     

Prowadzenie wykonane zostało tu z mocnych, podwójnych sznurków, których kolor jest dopasowany do tkaniny rolety (koniec z białymi sznurkami przy kolorowej plisie). Nasza plisa dostępna jest w dziesięciu kolorach, dzięki czemu łatwo rolete do naszego wnętrza. 

1. Przykręcamy kwadraciki do listwy przyszybowej w czterech narożnikach okna.

 

 

2. Wpinamy uchwyt montażowy we wcześniej przkręcony kwadracik.

 

 

3.  Widok poprawnie zamontowanego uchwytu. 

 

 

4. Ciesz się widokiem plisy w oknie.

 

Plisy do okien typowych
Plisy Stop Sun


Roleta plisowana 


Bardzo praktyczna plisa dwukierunkowa składająca się z harmonijkowej tkaniny przymocowanej z dwóch stron do belek ruchomych oraz ze sznurkowego mechanizmu prowadzącego.

To roleta docinana na wymiar nadająca się do montażu w świetle szyby za pomocą specjalnych zaczepów (zaczepy w komplecie), nawiercając listwę przyszybową.

Otwory w tkaninie, przez które przechodzi dopasowany kolorystycznie sznurek są specjalnie tulejowane, dzięki czemu materiał wokół nich nie przeciera się i może być długo użytkowany.

Tkanina plisy jest zaimpregnowana preparatem antystatycznym, jak również odporna na strzępienie. Zalakierowane na biało belki z aluminium są zakończone uchwytami z PCV.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Podstawowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew, Za pobraniem

Inni też kupili