Moskitiery rolowane

System osłony przeciw insektom przeznaczony do okien. Składa się z prowadnic, mechanizmu sprężynowego oraz ruchomej siatki w kolorze grafitowym. Tak skonstruowana moskitiera zapewnia maksymalną szczelność zabezpieczenia przed insektami oraz opadami z drzew. Mechanizm sprężynowy rolowanej moskitiery na okna pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety (dodatkowa opcja wyposażenia systemu w spowalniacz zwijania siatki, likwiduje ryzyko uszkodzenia siatki, bez ograniczenia płynności nawoju).

Moskitiery rolowane okienne możemy dopasować do każdego okna, a kolor profilu wybrać z dostępnych oklein lub z wzornika RAL (opcja dodatkowo płatna). Ich trwały i elegancki system wykonany jest z aluminium (profil kolor brązowy) lub z PCV (profil kolor biały). Położenie ochronnej siatki na oknie ustalamy za pomocą uchwytu znajdującego się u dołu tkaniny, z kolei jej blokowanie zapewnia system zaczepów umieszczony w dolnej części prowadnic.

Moskitiery rolowane
Moskitiera rolowana pionowaMoskitiera okienna rolowana


System osłony przeciw insektom przeznaczony do okien; składa się z prowadnic, mechanizmu sprężynowego oraz ruchomej siatki w kolorze grafitowym.

Mechanizm sprężynowy rolowanej moskitiery na okna pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety. Tak skonstruowana moskitiera zapewnia maksymalną szczelność zabezpieczenia przed insektami oraz opadami z drzew.

Moskitiery rolowane okienne możemy dopasować do każdego okna, a kolor profilu wybrać z dostępnych oklein lub z wzornika RAL (opcja dodatkowo płatna).

Ich trwały i elegancki system wykonany jest z aluminium (profil kolor brązowy) lub z PCV (profil kolor biały).

Położenie ochronnej siatki na oknie ustalamy za pomocą uchwytu znajdującego się u dołu tkaniny, z kolei jej blokowanie zapewnia system zaczepów umieszczony w dolnej części prowadnic.

Szerokość [cm]
Wysokość [cm]

Min. szerokość: 50cm

Min. wysokość: 50cm

Max. szerokość: 160cm

Max. wysokość: 240cm

Podstawowe parametry

Dodatkowe parametry

Uwagi

Podsumowanie

Ilość: szt.
Cena łącznie:
0,00 zł
Czas oczekiwania:
14 dni roboczych
Forma płatności:
Przelew

Inni też kupili